Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Моршин

westnews.info

Середа, 7 жовтня 2020, 15:16

Ільницький планує вчетверте стати мером Моршина

Моршин

На посаду міського голови Моршина претендують шестеро осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Моршина.

Загалом ЦВК зареєструвала 6 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Руслан Ільницький, який йде на вибори як самовисуванець. Ільницький очолює Моршин з 2006 року: у 2006 році його вперше обрали міським головою Моршина, а у 2010 році – вдруге, а у 2015 році – втретє.

До обрання мером працював на посаді заступника міського голови – начальника управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міської ради.

Також свої кандидатури на посаду мера подали: Олег Данішевський (самовисуванець), Микола Магас (самовисуванець), Василь Палюк (самовисуванець), Микола Штоник (самовисуванець), Віктор Янко (самовисуванець).

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.