Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська обласна клінічна лікарня

google.com.ua

Четвер, 8 жовтня 2020, 11:23

Фармацевтична фірма з Києва придбала приміщення на території львівської лікарні

Львівська обласна клінічна лікарня

Львівська облрада продала столярну майстерню на вул.Некрасова, 6 за 3 млн грн.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради продало у системі ProZorro приміщення столярної майстерні на вул. Некрасова, 6 у Львові, загальною площею 236 кв.м.

Аукціон стартував 7 жовтня, участь у ньому взяли троє учасників: ТзОВ "Науково-дослідний інститут "Будматпроект", ТзОВ "Тантал" та ТзОВ "Лінк-Медитал", які запропонували за майстерню 1 801 326 грн, 3 000 000 грн та 3 000 001 грн відповідно. Переможцем обрали ТзОВ "Лінк-Медитал".

Додамо, початкова вартість приміщення становила 1 323 000 грн.

Зазначимо, одноповерхова столярна майстерня знаходиться на території Львівської обласної клінічної лікарні і перебуває в занедбаному стані (повністю зруйновані інженерні мережі, покрівля, стіни та перегородки частково зруйновані, перезволожені, уражені грибком, вікна та двері відсутіні).

Приміщення вирішили виставити на аукціон з умовою, щоб тут створити відділення гемодіалізу, інтенсивної нефрології та проводити стаціонарне лікування хворих із хронічною нирковою недостатністю. Протягом 5 років власник приіщення має вкласти 76,6 мільйонів гривень на перетворення столярної майстерні в заклад охорони здоров'я.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Лінк-Медитал" зареєстроване у Києві з 2010 року, займається оптовою торгівлею фармацевтичними товарами. Розмір статутного капіталу підприємства становить 100 000 грн. Кінцевим власником фірми є киянин Олексій Баришевський.

Нагадаємо, 29 вересня на сесії облради депутати вирішили виставити на аукціон ще два комунальних приміщення: оранжерею Львівської обласної клінічної лікарні, що на вул. Некрасова, 6, площею 249,9 кв.м, та центральний рентгенрадіофізкабінет на вул. Чернігівській, 7, площею 389,4 км.м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.