Новини

Львівська облрада

Фірму депутата Львівської облради звинувачують у відмиванні «мовно-культурних» коштів з обласного бюджету

Фірму депутата Львівської облради звинувачують у відмиванні «мовно-культурних» коштів з обласного бюджету

antac.org.ua

Фірму депутата Львівської облради звинувачують у відмиванні «мовно-культурних» коштів з обласного бюджету

Понеділок, 17 грудня 2012, 14:14

Ряд громадських організацій, котрі здійснюють антикорупційний моніторинг фінансування української мови і культури на Львівщині, звинуватили голову комісії з питань культури Львівської облради Миколу Шейка в тому, що його поліграфічна фірма «Гердан» монопольно та безконтрольно використовує кошти обласного бюджету за Програмою розвитку української мови, української культури й історичної свідомості громадян на території Львівської області.

Про це йдеться у прес-релізі Інформаційно-аналітичного центру «Логос».

Управління культури Львівської ОДА, стверджується у повідомленні, «протягом перших 8 місяців 2012 року 100% фінансування української мови і культури спрямувало на рахунок компанії «Гердан», очолюваної Орестом Шейкою - керівником профільної комісії Львівської обласної ради. Водночас, на численні запити Інформаційно-аналітичного центру «Логос» управління культури відмовляється надати жодного зразка або хоча б макета банерів, плакатів, каталогів, фотографій мистецьких творів, електронного каталогу та конверта до нього – тобто усього, що мало бути випущено компанією «Гердан» за рахунок бюджетної підтримки української мови і культури».

Управління внутрішньої політики Львівської ОДА також не може представити жодних фотографій, які б засвідчили факт проведення заходів управління з розвитку української культури і мови, профінансованих відповідно до актів виконаних робіт.

Водночас, представник Інформаційно-аналітичного центру «Логос» повідомив, що деякі надані у відповідь на запити акти і договори, завірені печатками і підписами начальників управлінь ОДА, не мають номеру і дати.

Варіантам не вдалося наразі дозвонитися за коментарями до Ореста Шейки. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.