Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Ганущин

Понеділок, 12 жовтня 2020, 11:00

Свободівець звинуватив Ганущина у впливі на виборців

Олександр Ганущин

Йосиф Ситник назвав підкупом виборців дії Олександра Ганущина із роздачі бюджетних коштів у селах Бродівського району.

Про це повідомив кандидат до Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Йосиф Ситник на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Голова Львівської облради у селах Бродівського району за три тижні до виборів роздає по 1500 грн на ремонти капличок та інші потреби з умовою щоб голосували за нього та по 325 грн (10 Євро) за розвішування своїх плакатів" – написав Йосиф Ситник.

За його словами, Олександр Ганущин обіцяє виборцям, що після його чергового обрання він за бюджетні кошти поставить у селі дитячий майданчик і відремонтує дорогу.

"Тобто, свій прямий обов'язок – дбати про збалансований розвиток Львівщини, продає як власну благодійність. "Віра" в силу грошей це їхній здобуток" – додав Ситник.

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.