Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Судова Вишня

vicarman.blogspot.com

Понеділок, 12 жовтня 2020, 12:40

За Судову Вишню змагатимуться самовисуванці, За майбутнє і НРУ

Судова Вишня

На посаду міського голови Судової Вишні претендують семеро осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Судової Вишні, що у Мостиському районі.

Загалом ЦВК зареєструвала 7 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Олег Станкевич, який йде на вибори як самовисуванець. На виборах у 2015 році він балотувався від партії Блок Петра Порошенка "Солідарність".

У 2016 році Станкевич переміг у виборах на посаду голови Судововишнянської міської громади.

Також свої кандидатури на посаду мера подали: Станіслав Барчак (партія "За майбутнє"), Роман Васьків (самовисуванець), Роман Дачишин (самовисуванець), Олег Мартинець (Народний Рух України), Зеновій Фольтович (самовисуванець), Олександр Чабанюк (самовисуванець).

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.