Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори

Четвер, 15 жовтня 2020, 16:17

На мера Нового Калиніва балотуються лише самовисуванці

вибори

На посаду міського голови Нового Калиніва претендують шестеро осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Нового Калиніва, що у Самбірському районі.

Загалом ЦВК зареєструвала 6 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Богдан Юзвяк, який йде на вибори як самовисуванець. Він з липня 2005 року є головою Новокалинівської міської ради.

Також свої кандидатури на посаду мера подали: Степан Городиський (самовисуванець), Микола Матяшовський (самовисуванець), Світлана Несторяк (самовисуванка), Юрій Проданюк (самовисуванець), Іван Сорока (самовисуванець).

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.