Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

PGNiG

interfax.com.ua

Вівторок, 13 жовтня 2020, 15:34

Польська нафтогазова компанія зацікавилася родовищем на Львівщині

PGNiG

Польська нафтогазова компанія підписала угоду на видобуток газу у Львівській області.

Про це повідомляє Економічна правда.

Польська нафтогазова компанія PGNiG підписала інвестиційну угоду з групою компаній "Енергетичні ресурси України" про спільний проект розвідки та видобутку природного газу в Україні, зокрема на території Львівської області.

Угода встановлює загальні рамки співпраці та визначає графік подальшої роботи на ділянці, розташованої поблизу польського кордону. Значний виробничий потенціал проекту підтверджується результатами геологічних досліджень, проведених PGNiG, які показують схожість геологічних структур ділянки з Перемишлем, найбільшим родовищем природного газу в Польщі.

"З метою забезпечення фінансового захисту спільного проекту PGNiG та групою компаній "Енергетичні ресурси України" розпочато переговори з US International Development Finance Corporation та Poland’s Export Credit Insurance Corporation (KUKE). Ця ліцензія – наша перша перспектива розвідки в Україні, ділянка розташована в дуже перспективній геологічній зоні, що охоплює також Перемишльське родовище. В нас є всі необхідні ресурси, технології та обладнання, а наші співробітники мають знання, накопичені за 60 років розвідки та видобутку в Жешувському регіоні", – повідомив голова правління PGNiG Єжи Квєцінській.

Додамо, у квітні цього року "Нафтогаз" залучив міжнародного інвестора Expert Petroleum для збільшення видобутку газу на виснажених родовищах у Львівській області.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.