Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Інформаційний буклет

Неділя, 25 жовтня 2020, 14:05

На ДВК Львова в інформаційних буклетах УГП вказано інформацію про іншу партію

Інформаційний буклет

Українська галицька партія заявляє, що в інформаційних буклетах на виборчих дільницях у Львові відсутня інформація про їх кандидатів до Львівської міської ради.

Про це повідомляє пресслужба Української галицької партії.

На всіх ДВК Львова в інформаційних буклетах  "Української Галицької Партії" з виборів депутатів Львівської міської ради відсутня інформація про кандидатів. Замість інформації про кандидатів Української Галицької Партії вказана інформація про осіб з іншої політичної партії. Натомість інформації про міських кандидатів від УГП немає в інформаційних буклетах взагалі.

Офіційні спостерігачі від УГП зафіксували такі порушення на всіх львівських дільницях. Як заявляє пресслужба УГП, Львівська міська ТВК дала вказівку членам виборчих комісій вилучити такі буклети, щоб приховати порушення.

Як повідомляє УГП, згідно зі статтею 234 Виборчого кодексу України таке порушення є грубим, адже ставить кандидатів від Української Галицької Партії  в нерівні умови з іншими кандидатами. 

Нагадаємо, про порушення на виборах можна повідомляти через Телеграм-бот поліції. Станом на 12 годину, поліція отримала 74 заяви від виборців про порушення на виборчих дільницях Львівської області.

Сьогодні в Україні проходять вибори мерів, голів селищ та сіл (або голів нових об'єднаних громад), депутатів міських, селищних та сільських рад, депутатів районних рад, депутатів обласних рад. Станом на 10.00 год усі виборчі дільниці у Львівській області відкрились і працюють.

Також у Львові запрацювали всі 308 виборчих дільниць.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.