Новини

Надзвичайні ситуації

На Львівщині відсутній доїзд до 58 населених пунктів

На Львівщині відсутній доїзд до 58 населених пунктів

siver.com.ua

На Львівщині відсутній доїзд до 58 населених пунктів

Вівторок, 18 грудня 2012, 13:56

Сьогодні на Львівщині відсутній доїзд до 58 населених пунктів: 26 – у Бродівському районі, 14 – у Буському районі, 14 – в Золочівському районі, 4 – у Перемишлянському районі та 1 – в Сокальському районі) та утруднений доїзд ще до 23 населених пунктів: 2 – у Бродівському районі, 18 – в Золочівському районі, та 3 – у Сокальському районі) Львівщини.

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк дав доручення головам районів та керівникам районних автодоріг до 20.00 сьогоднішнього дня забезпечити розчищення доріг та повністю відновити доїзд до усіх населених пунктів Львівської області. З

За виконання цього доручення голови РДА та райавтодорів несуть особисту відповідальність.

Нагадаємо, сьогодні утруднено проїзд автомобільного транспорту на автодорозі Львів-Радехів–Луцьк біля с. Стоянів Радехівського району.

17 грудня відновлений рух у двох напрямках для всіх видів транспорту трасою Київ-Чоп на Львівщині. 

Управління ДАІ у зв'язку зі складними погодними умовами 17 грудня тимчасово обмежило рух на чотирьох трасах в межах Львівської області: М-06 «Київ – Чоп», км 439 – км 450 – для всіх видів транспорту; Н-02 «Львів – Тернопіль» – для всіх видів транспорту; Н-17 «Львів – Радехів – Луцьк» км 59 – км 61 – для всіх видів транспорту; Р-39 «Броди – Тернопіль» км 16 – км 22, км 23 – км 28 – для всіх видів транспорту.

16-17 грудня у зв’язку з проходженням активного циклону та значним погіршенням погодних умов на автомобільних дорогах Львівщини склалась надзвичайна ситуація. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.