Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

П'ятниця, 6 листопада 2020, 10:38

На Площі Ринок у Львові дозволили відкрити льодову ковзанку

Ковзанка відкриється 20 листопада і працюватиме до 10 березня на північній стороні Площі Ринок.

Сьогодні, 6 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про влаштування сезонної льодової ковзанки на Площі Ринок у Львові.

Відтак, для організації дозвілля мешканців та гостей Львова узимку, ковзанка відкриється 20 листопада і працюватиме до 10 березня 2021 року на північній стороні площі Ринок.

Ковзанку облаштує, як й минулоріч й позаминулого року, ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)", яка повинна укласти договір з ЛКП на прибирання території під час роботи сезонної льодової ковзанки, а також дотримуватися санітарних норм щодо шуму.

Як йдеться у рішенні, ковзанка має мати естетичний зовнішній вигляд, адже розташована у центрі міста й під стінами Львівської міської ради. Відтак, фірма має врахувати ці пропозиції перед початком облаштування ковзанки.

Крім цього, працівники ковзанки мають бути у захисних масках та гумових рукавичках, які необхідно замінювати кожні 2 години, проводити безконтактний температурний скринінг для відвідувачів, розмістити станції для дезінфекції рук.

Нагадаємо, ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)" зареєстрована у Львові, її власниками є ТзОВ "Портфоліо Менеджмент" (Київ) та Ольга Філатова-Кривецька (Київ), власник істотної участі засновника юридичної особи.

Займається фірма: організацією відпочинку та розваг; прокатом товарів для спорту та відпочинку; оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; наданням послуг мобільного харчування.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.