Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

Четвер, 26 листопада 2020, 13:49

ЄС просить Самопоміч вилізти з пісочниці та почати дружити сім'ями

Львівська облрада

Європейська Солідарність пропонує сформувати депутатську більшість у Львівській облраді з 7 партій.

Про це повідомив нардний депутат з Львівщини від партії "Європейська Солідарність" Олег Синютка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Львівська територіальна організація політичної партії "Європейська Солідарність" надіслала листи до голів шести партій, які пройшли до Львівської обласної ради, з проханням спільно створити більшість у облраді.

Це партії: "Самопоміч", ВО "Свобода", "Голос", ВО "Батьківщина", "Народний Рух України", "Українська Галицька Партія". Натомість в опозиції будуть партії "За майбутнє" та "Слуга народу".

Як йдеться у Меморандумі про співпрацю, текст якого оприлюднили у "Європейської Солідарності", пріоритетними завданнями депутатів на наступні 5 років будуть:

- подолання корупції шляхом прозорої і публіічної діяльності Львівської облради;

- децентралізація, передача прийняття рішень місцевим громадам;

- залучення інвестицій;

- програми соцзахисту.

 

 

Нагадаємо, перше засідання новообраної Львівської облради, на якій оберуть голову облради та сформують депутатську більшість, має відбутися 1 грудня.

Додамо, на місцевих виборах-2020 до облради обрали 84 депутати від дев'яти політичних партій.

Зокрема, від партії "Європейська Солідарність" (33.33%) у раду пройшли 28 депутатів, від партій "Слуга народу" (10.71%), "Об'єднання "Самопоміч" (10.71%) – по 9 депутатів, від партій ВО "Батьківщина" (8.33%), "Голос" (8.33%) – по 7 депутатів, від партій ВО "Свобода" (7.14%), Українська Галицька Партія (7.14%), Народний Рух України (7.14%), "За майбутнє" (7.14%) – по 6 депутатів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.