Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Янівський цвинтар

city-adm.lviv.ua

Понеділок, 7 грудня 2020, 14:15

У Львові обрали переможців конкурсу щодо будівництва на Янівському цвинтарі

Янівський цвинтар

Львівська міськрада провела Всеукраїнський архітектурний конкурс на проект церемоніальної будівлі на Янівському цвинтарі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У п’ятницю, 4 грудня, журі обрало переможців Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію церемоніальної будівлі на території Янівського цвинтаря.

Переможцем став проект авторського колективу Віктора Голубєва, Дмитра Райфшнайдера та Андрія Шебалдова з міста Хмельницький.

 

Друге місце та премію у розмірі 60 000 грн отримав проект авторського колективу Юрія Томища, Катерини Зінчук, Марії Павловської, Вікторії Линди та Володимира Палія (Львів). Третє місце з премією 30 000 грн посів проект авторського колективу Володимира Дідюка та Андрія Дідюка (Львів).

Загалом у часть у конкурсі взяли 28 учасників з різних міст України, які подали 18 конкурсних робіт.

Як повідомляли Варіанти раніше, на земельній ділянці, що знаходиться на території Янівського цвинтаря, мають звести церемоніальну будівлю із залом прощання. Основними завданнями конкурсу були:

- створити об’єкт, що за рахунок гнучкості дизайну та планування, відповідатиме традиціям обрядів прощання різних релігій та конфесій;

- створити об’єкт, що матиме сучасний стриманий дизайн;

- розробити проект, що відповідатиме культовому характеру об’єкту та
враховуватиме специфіку середовища.

Зазначимо, Янівський цвинтар заснований у 1883 році, станом на сьогодні його площа становить близько 38 га. З 1980-х років Янівський цвинтар закритий для поховань через брак вільного місця. Наразі поховання тут проводяться, як виняток, для членів родин, які мають власні гробівці або спеціальний дозвіл на поховання в могилах близьких родичів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.