Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівський локомотиворемонтний завод

google.com.ua

Вівторок, 15 грудня 2020, 13:07

Укрзалізниця планує позбутися Львівського локомотиворемонтного заводу

Львівський локомотиворемонтний завод

"Укрзалізниця" розглядає можливість продажу або передачу в державну чи комунальну власність Львівського локомотиворемонтного заводу.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

Як йдеться у презентації, яка була представлена ​​"Укрзалізницею" бізнесу, компанія віднесла свої локомотиворемонтні і вагоноремонтні заводи до непрофільних активів, через що розглядає можливість їх продажу, оренди або передачу в державну або комунальну власність.

Серед активів, що розглядаються, є Львівський локомотиворемонтний завод, Дніпропетровський тепловозоремонтний завод, Запорізький електровозоремонтний завод, Київський електровагоноремонтний завод.

До профільних активів, які не можуть бути відчужені, віднесені залічнична інфраструктура, рухомий склад, системи сигналізації, централізації та управління рухом поїздів.

Також в керівництві "Укрзалізниці" заявляли, що планують трансформувати перевізника в компактну компанію і позбутися від непрофільних активів, зокрема, від охоронних послуг, лікарень і кар'єрів.

Нагадаємор, у вересні цього року керівництво Львівського локомотиворемонтного заводу викрили на привласненні металобрухту, а у 2019 році стало відомо, що Локомотивний завод завдав "Укрзалізниці" збитків на 6,5 млн грн, бо купував свої ж деталі у фірми посередника. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.