Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

нардепи з Львівщини

Вівторок, 15 грудня 2020, 13:49

13 нардепів з Львівщини не голосували за закон про особливий статус Донбасу

нардепи з Львівщини

Верховна Рада продовжила на рік закон про особливий статуc Донбасу.

Сьогодні, 15 грудня, Верховна Рада пирйняла законопроект №4467 ,яким продовжила особливий статус Донбасу ще на рік. "За" проголосували 304 народних депутати.

Згідно із документом, дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО продовжили до 31 грудня 2021 року. 

Законопроект спрямований на "створення додаткових часових можливостей для реалізації відповідних законодавчих умов, спрямованих на мирне врегулювання ситуації" на Донбасі.

Згідно з пояснювальною запискою, закон необхідно було прийняти через те, що 31 грудня 2020 року спливає термін запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Зазначимо, закон про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО регулярно продовжується ще з 2014 року. Його продовжили у 2017 року терміном на 1 рік, а також у 2018 році ще на один рік, й у 2019 році.

З львівських нардепів законопроект підтримали: Мар'ян Заблоцький (Слуга народу), Євген Петруняк (Слуга народу), Остап Шипайло (Слуга народу), Юрій Камельчук (Слуга народу), Святослав Юраш (Слуга народу), Ірина Верещук (Слуга народу), Ростислав Тістик (Слуга народу), Орест Саламаха (Слуга народу), Юрій Загородній (Опозиційна платформа – За життя), Андрій Лопушанський (Європейська Солідарність), Степан Кубів (Європейська Солідарність), Олег Синютка (Європейська Солідарність), Софія Федина (Європейська Солідарність), Володимир В'ятрович (Європейська Солідарність), Микола Княжицький (Європейська Солідарність), Тарас Батенко (За майбутнє), Ярослав Дубневич (За майбутнє), Павло Бакунець (Довіра).

Відсутні на пленарному засіданні: Андрій Герус (Слуга народу), Михайло Бондар (Європейська Солідарність), Микола Величкович (Європейська Солідарність).

Були присутні у залі, але не голосували: Тарас Козак (Опозиційна платформа – За життя), Андрій Парубій (Європейська Солідарність), Андрій Кіт (Довіра). 

Проголосували проти: Михайло Цимбалюк (Батьківщина), Олена Кондратюк (позафракційна), Галина Васильченко (Голос), Наталія Піпа (Голос), Ярослав Юрчишин (Голос), Ярослав Рущишин (Голос), Роман Лозинський (Голос).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.