Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

субсидії

narodna-pravda.uа

Четвер, 17 грудня 2020, 17:02

В Україні спростили процедуру отримання субсидій для певних категорій населення

субсидії

Уряд спростив призначення субсидій на комунальні послуги для безробітних.

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України.

Вчора,16 грудня, на своєму засіданні Кабінет міністрів змінив порядки надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Зокрема, уряд надав можливість отримувати субсидію домогосподарствам, в складі яких є особи, які офіційно працюють за кордоном, а також спростив процедуру призначення допомоги для осіб без доходів:

- надано можливість отримувати житлову субсидію домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

- надано право на отримання житлової субсидії на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (на сьогодні житлова субсидія їм може призначатися лише за рішенням комісії);

- розширено перелік каналів інформаційної взаємодії між АТ "Ощадбанк" та одержувачами пільг і житлових субсидій шляхом використання месенджерів;

- встановлено порядок повернення надміру (помилково) виплачених громадянам пільг та житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.

Нагадаємо, в Україні з 1 березня 2019 року розпочалася виплата готівкою субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.