Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Понеділок, 21 грудня 2020, 11:32

Цього тижня Садовий анонсував проведення двох засідань Львівської міськради

Андрій Садовий

Сесію Львівської міської ради планують провести 23 та 24 грудня.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні під час ранкового ефіру на радіо "Люкс FM" міський голова Львова Андрій Садовий, у середу та у четвер у Львові планують проведуть два засідання сесії Львівської міської ради.

"Зараз працюємо над тим, що нормально запустити роботу міської ради. Нам потрібно на сесії обрати секретаря ради і голів комісій. Робочу сесію, де будемо вирішувати ці питання, плануємо проводити у середу, а вже в четвер плануємо розглядати бюджет на 2021 рік" – наголосив Садовий.

Зазначимо, минулого тижня стало відомо, що сесію міської ради, яку мали провести 18 грудня, планують перенести на 23 грудня через позитивний результат ПЛР-тесту у Андорія Садового, якому 7 грудня діагностували Covid-19.

Через це ще 17 грудня депутати направили звернення до Садового з закликом не відкладати сесію Львівської міськради на 23 грудня. Депутати наголошували, що одним із варіантів проведення сесії є головування на ній Садового через відео-зв'язок, що дозволить розблокувати призначення секретаря міської ради, який зможе спокійно вести пленарні засідання без необхідної присутності на них мера.

Додамо, 4 грудня відбулася урочиста сесія Львівської міської ради нового скликання, на якій міський голова Андрій Садовий склав присягу, наступне засідання мало відбутися 11 грудня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.