Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Компанії

poltava.pl.ua

Понеділок, 24 грудня 2012, 14:34

Моршинська не має податкових заборгованостей

Моршинський завод мінеральних вод не має податкових заборгованостей станом на 28 листопада цього року.

Про це сьогодні, 24 грудня, під час прес-конференції повідомив голова тимчасової контрольної комісії щодо справи Моршинського заводу мінеральних вод Львівської облради Тарас Вервега.

Він зазначив, що тимчасова комісія зверталася до державної податкової служби з цього приводу, а там відзначили, що завод не має податкових заборгованостей цього року.

Також, за словами Вервеги, комісія зверталася з цією справою до генпрокуратури, там зараз займаються розглядом цього питання.

Вервега зазначив, що наразі робити висновки зарано, оскільки немає співпраці з обох сторін: Моршинського заводу мінеральних вод та правоохоронних органів.

Він додав, що на сьогодні відбулися два засідання комісії.

Нагадаємо, сьогодні також стало відомо, що сім'я покійного грузинського бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі планує продати активи компанії IDS Borjomi структурам «Альфа-Груп», котра виграла тендер на купівлю активів.

Нагадаємо, ситуація з IDS Borjomi ускладнюється тим, що російські і українські правоохоронні органи пов'язують цю компанію з Борисом Березовським, багаторічним партнером Патаркацишвілі з бізнесу.

 30 листопада Львівський апеляційний адміністративний суд відмовився зняти арешт з активів компанії IDS Group Ukraine.

23 листопала Львівська облрада створила тимчасову контрольну комісію з вивчення ситуації, що склалася внаслідок рейдерської атаки на Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» та у зв’язку із сваволею правоохоронних органів щодо підприємства.

Депутати також ухвалили звернення до президента, генпрокурора та інших органів влади з вимогою негайно втрутитися в ситуацію зі знищенням однієї з провідних компаній ринку України. Обласна рада також звернулася до Вищої кваліфікаційної ради суддів з приводу дій судді Борейка, який «виніс очевидно завідомо неправомірні рішення в частині арешту майна, активів та акцій IDS Group Ukraine.

Тим часом вдова грузинського бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі Інна Гудавадзе сподівається продати компанію IDS Borjomi до кінця року. 

Переговори про продаж активів ведуться з російськими і іноземними компаніями.

16 листопада Галицький районний суд не задовольнив скаргу Валерія Жовніра на постанову начальника відділу ГУ УМВСУ у Львівській області про порушення проти нього кримінальної справи за ухиляння від сплати податків.

6 листопада Сихівський районний суд Львова наклав арешт на майно та активи компанії. 

Представники IDS Group Ukraine вважають такі дії українського уряду ознаками рейдерської атаки.

Засновником Альфа-груп є уродженець Дрогобича Віктор Вексельберг. Він очолює рейтинг найбагатших людей Росії.  

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.