Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

продукти харчування

Понеділок, 1 лютого 2021, 17:36

Минулоріч на Львівщині на 13,8% зросло виробництво харчових продуктів та напоїв

продукти харчування

У 2020 році, порівняно з 2019 роком, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 4%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 5,6%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 3,6%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 1%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції
підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 13,8%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 13,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 3%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 0,1%).

Зменшення обсягів промвиробництва відбулося на підприємствах
машинобудування (на 16,7%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 12,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 1,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,2%).

Нагадаємо, у січні-листопаді 2020 року, порівняно з цими місяцями 2019 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 3,5%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.