Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

Вівторок, 9 лютого 2021, 16:31

У Львові укладуть тимчасові договори на обслуговування п'яти львівських маршруток

львівські маршрутки

З лютого й до проведення конкурсу комунальне АТП №1 і два приватних перевізники обслуговуватимуть 5 автобусних маршрутів міста.

Сьогодні, 9 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про укладення тимчасових договорів про перевезення пасажирів.

Як пояснила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, ці договори укладуть з 10 лютого 2021 року на автобусні маршрути №58, 59, 60, 61, 62 через створення Львівської об'єднаної територіальної громади й щоб доєднати навколишні села і містечка до транспортної інфраструктури Львова.

Зокрема, тимчасові договори про перевезення пасажирів на строк 3 місяці або до початку конкурсу для перевізників укладуть з: 

- ЛКП "АТП №1" – на маршрути №60 і №61;

- ПАТ "Львівське АТП № 14630" – на маршрути №58 і №59 ;

- ТзОВ "Успіх БМ" – на маршрут №62.

Крім цього, виконком зобов'язав управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради провести конкурс з визначення автомобільного перевізника на цих п'яти міських автобусних маршрутах й за результатами проведеного конкурсу укласти договори з переможцями.

Нагадаємо, станом на середину грудня 2020 року Львівська міськрада не підписала договір про передачу, у рамках реформи децентралізації, приміських автобусних маршрутів від Львівської ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.