Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вирубка дерев

Вівторок, 9 лютого 2021, 17:30

Екологи виявили порушення щодо заготівлі деревини у парках і лісництві на Львівщині

вирубка дерев

Держекоінспекція перевірила чотири об’єкти природно-заповідного фонду області на виявили порушення екологічного законодавстрва.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівській області.

Інспектори Держекоінспекції у Львівській області провели перевірку львівської філії ДУ "Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій сільськогосподарського виробництва імені Л. Погорілого", Славського ДЛГП "Галсільліс", "Підгорецького парку" Львівської галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького та парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва "Замковий парк" Жовківської міськради та виявили порушення.

Зокрема, львівська філія ДУ "Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій сільськогосподарського виробництва імені Л. Погорілого" порушила порядок заготівлі і вивезення деревини. За це посадовця, що відповідає за цю роботу, оштрафували на 391 грн.

У Славському ДЛГП "Галсільліс" екоінспектори також виявили порушення заготівлі і вивезення деревини та склали 7 адмінпротоколів й штрафів на 850 грн.

За результатами перевірки "Підгорецького парку" інспектори видали припис, який зобов’язує керівника затвердити проект утримання та реконструкції парку, а у парку "Замковий парк" на 510 грн оштрафували посадовця за невиконання приписів Держекоінспекції у повному обсязі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.