Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

прибирання міста

Вівторок, 16 лютого 2021, 11:10

На вулиці Львова виїхали більше 90 одиниць снігоприбиральної техніки

прибирання міста

Сьогодні зранку у місті для посипання вулиць використали 366 куб.м піскосуміші.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні зранку місто прибирали 94 одиниці снігоприбиральної техніки, а для посипання вулиць використали 366 куб.м піскосуміші та 18 тонн реагентів і солі. 

Всі комунальні служби продовжують працювати.

"Ми продовжуємо оббивати бурулі та усуваємо нависання снігу. Продовжуємо прибирати внутріквартальні дороги і відкриваємо дощоприймачі, тому що завтра передбачається потепління. Потрібно щоб вода, яка буде утворюватись від танення снігу, стікала у дощоприймачі. Ми далі вивозимо сніг, вивозили його вночі і вдень будемо вивозити з тих вуличок, де є утруднений проїзд транспорту. Вдень буде працювати три евакуатори, які забиратимуть авто там, де вони припарковані у не встановлених місцях і утруднюють також прибирання", – наголосила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Зазначимо, 8 лютого міський голова Львова Андрій Садовий та чиновники Львівської міської ради долучились до загальноміського прибирання вулиць від снігу. Детальніше – у статті Варіантів "Лапата лопата". Крім цього, для двірників, які прибирають місто від снігу, планують виділити премії.

Нагадаємо, з 19 листопада 2020 року Львівська міська рада запровадила цілодобове чергування снігоприбиральної техніки у місті. Для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова у зимовий період буде задіяно 138 одиниць техніки. Місто має також 24 тисяч тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тисяч тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Натомість у 2019 році комунальні підприємства Львова задіяли снігоприбиральну техніку з 11 листопада.

Додамо, доріжки у парках Львова вирішили посипати кавовою гущею для боротьби з ожеледицею. Такий пілотний проект стартував у парку "700-річчя Львова".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.