Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

прибирання міста

Середа, 17 лютого 2021, 10:17

На вулиці Львова виїхали більше 80 одиниць снігоприбиральної техніки

прибирання міста

Сьогодні зранку у місті для посипання вулиць використали 193 куб.м піскосуміші.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні зранку місто прибирали 84 одиниці снігоприбиральної техніки, а для посипання вулиць використали 193 куб.м піскосуміші та 2 тонн реагентів і солі. 

Всі комунальні служби продовжують працювати.

"Зранку працювали 1572 двірники. Також ми вивозили сніг у Галицькому, Франківському, Залізничному, Шевченківському і Личаківському районах і очищали вузькі вулички, щоби забезпечити проїзд транспорту, і також очищали тротуари, щоби пішоходи нормально рухалися. Загалом вивезли 1531 куб.м снігу. Станом на сьогодні знімаємо бурулі з дахів і нависання снігу, і також огороджуємо ті ділянки, де ми не можемо забрати або збити бурулі", – наголосила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За її словами, станом на ранок на лінії виїхало 106 одиниць трамваїв та тролейбусів – це 92%, 225 автобусів АТП-1 – 87% та 150 одиниць приватного транспорту – 65%.

Зазначимо, 8 лютого міський голова Львова Андрій Садовий та чиновники Львівської міської ради долучились до загальноміського прибирання вулиць від снігу. Детальніше – у статті Варіантів "Лапата лопата". Крім цього, для двірників, які прибирають місто від снігу, планують виділити премії.

Нагадаємо, з 19 листопада 2020 року Львівська міська рада запровадила цілодобове чергування снігоприбиральної техніки у місті. Для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова у зимовий період буде задіяно 138 одиниць техніки. Місто має також 24 тисяч тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тисяч тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Натомість у 2019 році комунальні підприємства Львова задіяли снігоприбиральну техніку з 11 листопада.

Додамо, доріжки у парках Львова вирішили посипати кавовою гущею для боротьби з ожеледицею. Такий пілотний проект стартував у парку "700-річчя Львова".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.