Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

газопостачання

Середа, 17 лютого 2021, 12:06

Депутати Львівщини просять Шмигаля передати газорозподільні системи у власність громад

газопостачання

Львівська облрада звернеться до уряду з ініціативою передачі газорозподільних систем у власність територіальних громад.

Вчора, 16 лютого, на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівської області.

"За" проголосували 54 депутати, 6 – утрималися, а 7 – не голосували.

Як йдеться у зверненні, впродовж місяця департамент ПЕК спільно з АТ "Львівгаз" ТОВ "Львівгаззбут" має сформувати списки газорозподільних систем у розрізі територіальних громад Львівщини та передати їх для узагальнення управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради.

"Депутати проситимуть Кабінет міністрів України та Міністерство енергетики прийняти рішення про передачу газорозподільних систем з державної власності у спільну власність територіальних громад області. Відповідне погодження скерують й до Фонду Державного майна України" – йдеться у повідомленні.

Якщо уряд погодить це рішення, то управління майном спільної власності облради прийме на баланс газорозподільні системи, організує роботу з експертної оцінки газорозподільних систем для їх подальшого надання в оренду на конкурентних засадах.

Нагадаємо, депутати вирішили передати газорозподільні системи у власність громад області ще 26 січня під час засідання комісії з питань інженерного, ЖКГ, інфраструктури та ПЕК.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.