Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Понеділок, 22 лютого 2021, 18:15

22 лютого: найпопулярніші пошукові запити Google

Львів

Інформація про те, що українці найбільше шукали протягом цього дня.

Сьогодні, 22 лютого, українці найбільше шукали у пошуковику Google інформацію про те, що цього дня у світі відзначаються Всесвітній день роздумів, Міжнародний день підтримки жертв злочинів, Всесвітній день боротьби з енцефалітом.

В Японії – День кішки, День такесіми, в США – День штату Каліфорнія, День засновників руху скаутів, День прогулянки з собакою, День дикої природи, День коктейлю "Маргарита", День смирення, День оздоровчого спорту та фітнесу, День Джорджа Вашингтона, День приготування солодкої картоплі, у Польщі – День жертв злочинів, в Британії – День нічого неробства.

Православна церква 22 лютого вшановує пам'ять преподобних Панкратія Печерського та Никифора Антіохійського. У народі цей день назвали День Панкратія або Никифорів день, також його називали Лаптєвим, тому що був звичай сьогодні займатися їх плетінням. 

Також українці цікавилися, що віце-прем'єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявив, що на військово-технічній виставці в ОАЕ не мав особистих контактів із ставлеником Кремля Рамзаном Кадировим, але й "шарахатися" від представників країни-агресора не має наміру.

Ці запити набрали понад 5 тисяч українців. 

Важливими новинами цього дня на Варіантах була інформація про те, що: 

- Підлеглих Бойка возитиме комунальне підприємство Львова;

- Шляховський збільшить кількість поліцейських станцій на Львівщині;

- У січні Євген Бойко отримав більше 100 тисяч гривень матеріальної допомоги

- Цьогоріч підлеглих Слічної возитимуть за 265 тисяч гривень;

- На обслуговування відеокамер Львова передбачили майже два мільйони гривень.