Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

П'ятниця, 26 лютого 2021, 14:50

У січні на Львівщині на 12,2% зросло виробництво паперу та виробів з дерева

У січні, порівняно з цим місяцем 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 2,8%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів обсяги виробництва зросли на 9,4%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,3%.

Натомість на підприємствах переробної промисловості обсяг промислової продукції знизився на 1,5%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 20,7%), машинобудування (на 10,7%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 7,4%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 1,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 0,6%).

Збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 12,2%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 7,3%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 0,6%).

Нагадаємо, у 2020 році, порівняно з 2019 роком, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 4%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.