Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Четвер, 4 березня 2021, 10:24

Цимбалюк: Експериментувати з концесією Львівського аеропорту – небезпечно

Михайло Цимбалюк

Керівництво аеропорту Львова отримало лист від Мінінфраструктури щодо можливої передачі аеропорту у концесію.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді України повідомив народний депутат від ВО "Батьківщина" Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

Напередодні керівництво ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького" отримало лист від Міністерства інфраструктури України щодо вивчення ситуації про можливу зміну форми власності – з державного підприємства на акціонерне товариство.

За словами політика, питання концесії львівського аеропорту порушується вже чимало років, але силами колективу, профспілок, місцевої влади, небайдужих політиків цей процес вдавалося зупинити.

"Трудовий колектив аеропорту показує результати вдалого господарювання, постійний розвиток і, навіть попри обмеження карантину, працює над відкриттям нових напрямків та готовий надати план розвитку державного підприємства. Тому немає сенсу передавати його в концесію, адже концесійний договір визначає взаємовідносини партнерів на довгий період та є великим за обсягом документом, у якому, теоретично, мають бути максимально враховані усі можливі варіанти розвитку відносин", – наголосив Михайло Цимбалюк.

Нардеп вимагає у Кабміну надати інформацію щодо можливої передачі у концесію Міжнародного аеропорту "Львів" та дорожню карту з розвитку цього стратегічного об’єкта.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.