Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Дорошенка, 28

google.com.ua

Середа, 17 березня 2021, 16:53

Приміщення у будинку на Дорошенка придбала фармацептична фірма з Запоріжжя

вул. Дорошенка, 28

Львівська міськрада продала приміщення на вул. Дорошенка, 28 за 4,6 млн грн фармацептичній фірмі з Запоріжжя.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення першого поверху на вул. П.Дорошенка, 28 у Львові, загальною площею 54,2 кв.м.

Аукціон стартував сьогодні, 17 березня, участь у ньому взяла лише одна фірма – ПП "Вітафарма", яке й визначили переможцем. Зазначимо, початкова вартість приміщення становила 4 268 760 грн, а продали його за 4 640 000 грн.

Триповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Галицькому районі в межах історичного ареалу Львова, проте не є пам’яткою архітектури. 

Вхід до приміщень, які перебувають в оренді, термін дії якої завершується 20 червня 2022 року, здійснюється через окремий вхід.

За даними аналітичної системи YouControl, ПП "Вітафарма" зареєстроване з 2011 року у Запоріжжі, займається роздрібнюо торгівлею фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах. Розмір статутного капіталу підприємства становить 1 000 000 грн. Власницею фірми є мешканка Запоріжжя Галина Колбіна.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року Львівська міськрада продала приміщення на вул. Дорошенка, 6 і 8 за 21 млн грн фірмі, яка у 2019 році придбала за 30 млн грн інші приміщення у цьому будинку, площею 933,5 кв.м. 

Додамо, цьогоріч планують продати на аукціоні 150 нежитлових приміщень, які перебувають у комунальність власності міста.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.