Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

авто

Четвер, 25 березня 2021, 12:27

В Україні оновили правила видачі автомобільних номерів

авто

МВС змінило правила видачі номерних знаків на авто.

Про це повідомляє Укрінформ.

Міністерство внутрішніх справ видало наказ, згідно з яким кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області.

"Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ від 02 березня 2021 року №166, який набуває чинності з моменту опублікування. Він встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначені правила застосування, типи та основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик", – йдеться у повідомленні.

Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу.

"Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області" – наголосили у сервісному центрі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.