Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

санаторій в Трускавці

truskavich.com

П'ятниця, 26 березня 2021, 10:48

Курорти Львівщини пропонують програми реабілітації після COVID-19

санаторій в Трускавці

В санаторіях Трускавця, Моршина і Східниці впроваджують програми реабілітації та зміцнення імунітету для відпочивальників, які перехворіли коронавірусом.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА. 

Свої програми оздоровлення після коронавірусу має дванадцять оздоровчих закладів.

Постковідну оздоровчу програму, за словами заступниці керівника Трускавецького інформаційно-курортного центру Галини Клепач, ініціювали як реакцію на зростання кількості відпочивальників, які приїжджають до міста з метою відновлення здоров’я безпосередньо після коронавірусу.

Програма передбачає курс оздоровлення від ускладнень бронхо-легеневої, серцево-судинної, нервової систем, органів травлення, для повернення працездатності за найкоротші терміни. До пакету входить курс із використанням унікальної місцевої мінеральної лікувальної води «Нафтуся», новітніми методами реабілітації, діагностикою для контролю за станом здоров’я саме після коронавірусу, дієтичним харчуванням.

Нагадаємо, Львівська область потрапила до «червоної» карантинної зони. По всій Львівській області, у Трускавці, Східниці та Моршині обов’язковим є масковий режим та дистанція, а також існує обмеження щодо кількості осіб, які одночасно можуть перебувати у бюветах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.