Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

карантин у Львові

Вівторок, 23 березня 2021, 12:04

Львівщину віднесли до червоної карантинної зони

карантин у Львові

Львівська область, яка перебувала у "помаранчевій" зоні, потрапила до переліку "червоних" областей.

Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Сьогодні, 23 березня, Міністерство охорони здоров'я оновило поділ країни на карантинні зони за рівнем захворювання на коронавірус.

Зокрема, Львівська область, яка до цього перебувала у "помаранчевій" зоні, віднесли до "червоної" за показниками захворювання на коронавірус. Крім Львівщини, до цієї зони також входять такі області: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Сумська, Чернівецька, а також місто Київ.

На території регіонів з "червоним" рівнем, крім обмежень, що діють на "жовтому" і "помаранчевому" рівні також заборонено:

- роботу закладів харчування, крім доставки і замовлень на винос;

- роботу ТРЦ та інших закладів розважальної діяльності;

- роботу магазинів і ринків, окрім тих, де не менше 60% площі призначені для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медпризначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
роботу фінустанов, операторів поштового зв’язку, техобслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

- приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників. Кіно- та відеозйомки дозволені за умови обмеження доступу до місця зйомки сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), масок;

- робота спортзалів, фітнес-центрів, басейнів тощо;
проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;

- робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 23:00 до 6:00 наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;

- діяльність непродовольчих ринків;

- відвідування закладів освіти незалежно від форми власності, крім дитсадків, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Також з 22 березня в Україні змінився порядок зупинки транспорту в регіонах, що належать до "червоних" зон.

Нагадаємо, з 24 лютого країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації. Тоді ж на всій території України запровадили "жовтий" рівень епідемічної небезпеки.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 30 квітня 2021 року.

Додамо, на Львівщині з 23 березня до 6 квітня діють додаткові обмежувальні заходи через погіршення ситуації із коронавірусом. Термін цих обов'язкових обмежень можуть продовжити, в залежності від епідеміологічної ситуації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram