Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

Середа, 14 квітня 2021, 11:09

Депутати планують продати з аукціону аптечний склад на П'ясецького

Львівська облрада

Облрада планує виставити на аукціон 11 комунальних приміщень, серед них аптечний склад на вул. П'ясецького і приміщення лабораторій Львівського лабораторного центру МОЗ.

Вчора, 13 квітня, на сесії Львівської обласної ради депутати розглянули рішення щодо об’єктів спільної власності територіальних громад області, які підлягають приватизації способом аукціону.

"За" проголосували 39 депутатів, що є недостатнім для прийняття рішення, тому депутати вирішили розглянути його повторно на наступній сесії Львівської облради.

Як пояснив начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Сергій Івах, управління запропонувало продати з аукціону 11 комунальних приміщень. З них 8 приміщень знаходяться у Львові, а 3 – у Буську, Стрию та Городку. Зокрема: 

- нежитлові приміщення першого, п'ятого, технічного поверхів та підвальні приміщення на вул. Городоцькій, 2 у Львові;

- комплекс будівель на вул. П'ясецького, 9 у Львові;

- нежитлові приміщення підвалу, першого і другого поверхів на вул. Чорновола, 59 у Львові;

- будинок на вул. Хмельницького, 34 у Стрию;

- комплекс будівель на вул. Надсяння, 3 у Буську;

- комплекс будівель на вул. Павлика, 1 у Городку. 

На вул. П'ясецького, 9 розміщений аптечний склад. На цій території є 20 об'єктів нерухомості, що перебувають в максимальному аварійному стані і не можуть надалі експлуатуватися. 

У грудні 2019 року облрада розглядала питання про списання цього складу,  однак депутатам облради забракло одного голосу, а у 2020 році міський голова Львова Андрій Садовий запропонував облраді передати аптечний склад у власність міста.

Також, як пояснила депутатка облради від "Слуги народу" та керівниця Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко-Тімко, у будинку на вул. Городоцькій, 2, де планували продати чотири приміщення, зараз знаходяться лабораторії Львівського обласного лабораторного центру МОЗ, а для облаштування лабораторій у новому приміщенні у центру немає коштів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.