Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

meest

Пресслужба Meest

Прес-реліз,   Середа, 19 травня 2021, 14:37

Meest відкрив 1000 додаткових відділень

meest

Загальна кількість пунктів тепер становить 4000 відділень.

Про це повідомляє пресслужба логістичної компанії Meest.

Партнерські відділення – новий вид послуги, який успішно розвивається на ринку поштової логістики України глобальна група компаній Meest. Формат, який уже досить давно працює в Європі та США, в Україні запровадили відносно нещодавно, проте компанія відразу поставила розвиток мережі таких відділень у пріоритет. 

У квітні мережа відділень компанії налічувала уже понад 3000 точок, а протягом травня збільшилась ще на 1000 пунктів. Наразі по країні працює понад 4000 відділень Meest.

Продовжують в Meest працювати й над удосконаленням самого процесу відправки. Зараз надіслати посилку через будь-яке відділення Meest можна без черг та переплат. Запакувати відправлення можна вдома, а заповнити декларацію й сплатити відправлення заздалегідь через сайт або мобільний додаток. Також дистанційно через додаток можна видалити уже створену посилку, перевірити на доступний час виклику кур’єра, або отримати підтримку оператора для розв’язання будь-яких питань.

Завдяки максимальній діджиталізації процесу у самому відділенні відправка займає менше ніж хвилину, адже жодних документів або додаткових маніпуляцій вже не потрібно.

Відділення Meest розташовані у найпопулярніших місцях: в магазинах біля дому, аптеках, будівельних мережах, книгарнях, магазинах мобільної та побутової техніки, кредитних відділеннях й на заправках. Це зроблено для того, щоб користувачі мали змогу відправляти посилки чи документи без відриву від звичних справ — купуючи продукти чи ліки або заправляючи авто. Майже половина пунктів працюють цілодобово.

Зокрема, скористатися послугами відділень Meest можна у мережах супермаркетів «Коло», «Пчелка» та «Сім 23», на АЗС ОККО, Rodnik та Барс, у магазинах мобільних аксесуарів Z-Group й ЖЖУК, у мережі будівельних супермаркетів «ЛеоКераміка» та інших. 

Наразі доставка будь-яких відправлень між відділеннями Meest та з відділення у поштомати компанії по Україні – безкоштовна. Також на відділення та поштомати Meest можна замовляти доставку з таких популярних інтернет-магазинів, як Rozetka, «Епіцентр», «Мегаспорт», Comfy, Parfums,«Телемарт» тощо.

*Meest – поштово-логістична група компаній, що веде свою діяльність більш ніж у 30 країнах світу. На українському ринку компанія розвиває власні мережі поштоматів та відділень, які зараз налічують понад 1500 автоматизованих пристроїв та понад 4000 відділень

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.