Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Середа, 19 травня 2021, 14:48

Тарифна ставка має бути на рівні мінімальної зарплати – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Комітет ВРУ включив до порядку денного сесії  законопроєкт щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати, співавтором якого є Михайло Цимбалюк.

Про це інформує прес-служба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів включив до порядку денного сесії та створив робочу групу щодо доопрацювання проєкту закону про внесення змін до деяких законів України щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати та з метою розширення соціально-економічних гарантій, наданих працівникам бюджетного сектору економіки, іншим найманим працівникам, малому та середньому бізнесу, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№3998), авторства народних депутатів України від ВО «Батьківщина».

За словами співавтора законопроєкту, народного депутата України від ВО «Батьківщина» Михайла Цимбалюка, команда політичної сили Юлії Тимошенко пропонує внести зміни до чинних законів та кодексів щодо затвердження мінімальної заробітної плати не нижче двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

«Окрім того, тарифна ставка повинна встановлюватися на рівні мінімальної заробітної плати, тобто зараз 6000 гривень. А у бюджетній сфері наразі Урядом встановлено мінімальний посадовий оклад на рівні 2670 гривень», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Автори законопроєкту також наголошують, що його ухвалення призведе до підвищення зарплати медичним працівникам, працівникам закладів освіти, науки та інших бюджетних установ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.