Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

санаторій на вул. Коновальця

google.com.ua

П'ятниця, 21 травня 2021, 13:29

Територію колишнього дитячого санаторію на Коновальця забудують житловим кварталом

санаторій на вул. Коновальця

Депутати підтримали розроблення ДПТ, що передбачає будівництво житла на місці колишнього дитячого санаторію на вул. Коновальця.

Вчора, 20 травня, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про розроблення детального плану території у районі вул. Є. Коновальця, вул. Житомирської, вул. Гіпсової, вул. Г. Семирадського.

Цю ухвалу розглядали двічі. Під час першого голосування її підтримали 30 депутатів, що є недостатнім для прийняття рішення, однак наприкінці сесії депутати знову повернулися до цього питання й проголосували "за" 35 голосами.

Згідно із документом, на місці будівлі колишнього дитячого кардіоревматичного санаторію Львівської облради на вул. Коновальця, 114-116 збудують житловий будинок. З проханням прийняти детальний план території у районі вул. Є. Коновальця, щоб мати змогу розробити містобудівну документацію на будівництво тут житла, до міськради звернулося новостворене ТзОВ "Констракшн Проект".

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Констракшн Проект"  зареєстворене з 28 квітня 2021 року у Львові, займається організацією будівництва будівель. Керівником та власником фірми є адвокат, мешканець села Чернилява Яворівського району Артур Прійма. 

Зазначимо, територія вул. Коновальця, де розміщується санаторій, знаходиться у історичному ареалі Львова та входить до зон: Г-5 (лікувальні зони), Г-3-1 (зона дитячих дошкільних установ та шкіл), Ж-2 (зона малоповерхової квартирної забудови).

Нагадаємо, у листопаді 2019 року депутати облради проголосували за реорганізацію КЗ ЛОР "Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій" на вул. Коновальця, 116 шляхом приєднання його до КНП ЛОР "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "Охматдит", а звільнені приміщення планували виставити на продаж.  

На що Львівська міськрада подала позов до суду, вимагаючи скасування права спільної власності обласної ради на приміщення санаторію.

Минулоріч облрада продала на аукціоні будівлі дитячого санаторію батькові нового голови ЛОДА Максима Козицького, однак пізніше його фірма ТзОВ "Нордік-Буд" відмовилася від підписання договору й облрада виставила санаторій повторно на аукціон і продала новостворенній фірмі ТзОВ "Бізнес галерея "Лев".

Однак, як повідомляють "Наші гроші. Львів", з лютого цьгоо року власником будівлі колишнього санаторію є ТОВ "Скай дістрікт", власником якого є Олександр Фтомін (80%), бенефіціар "КУА "Авалон груп". А також по 10% володіють АТ "ЗНВКІФ "Адамант" і АТ "ЗНВКІФ "Камет".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.