Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗНО-2021

Понеділок, 24 травня 2021, 17:01

25 травня стартує ЗНО з англійської мови

ЗНО-2021

На ЗНО з англійської мови зареєструвалися майже 150 тисяч абітурієнтів.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Завтра, 25 травня, у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться тестування з англійської мови. Загалом ЗНО триватиме до 15 червня.

Для проходження тесту з англійської мови зареєструвалися 146 366 осіб, для яких створено 9 875 аудиторій у 605 пунктах тестування.

Перед входом учасникам вимірюють температуру тіла та перевіряють на наявність ознаки респіраторного захворювання. Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50 год, його не допустять до участі в ЗНО.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (враховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО стартувала 21 травня тестуванням з хімії.

З 2021 року випускники можуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. На ЗНО-2021 зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів з Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.