Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗНО-2021

Середа, 26 травня 2021, 16:07

Більше 90% абітурієнтів з Львівщини взяли участь у ЗНО з англійської мови

ЗНО-2021

Загалом майже 130 тисяч осіб склали тест з англійської мови.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Вчора, 25 травня, у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбулося тестування з англійської мови. Участь у ньому взяли 129 073 осіб, що становить 88,2% від загальної кількості зареєстрованих.

60 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, 5 – через виявлення у них ознак ГРЗ. 78 учасників припинили роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 68 громадських спостерігачів.

Щодо Львівщини, то 91,01% зареєстрованих абітурієнтів склали тест з англійської мови.

 

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в тестуванні через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 21 травня тестуванням з хімії та триватиме до 15 червня. Також з 2021 року випускники можуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. 

На ЗНО-2021 зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів з Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.