Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ВНЗ Львова

Четвер, 3 червня 2021, 14:34

Майже 90% абітурієнтів з Львівщини взяли участь у ЗНО з української мови і літератури

ВНЗ Львова

Загалом понад 240 тисяч осіб склали тест з української мови і літератури.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Вчора, 2 червня, у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбулося тестування з української мови і літератури. Участь у ньому взяли 222 533 особи, що становить 88,8% від загальної кількості зареєстрованих.

Натомість для проходження тестування лише з української мови з’явилися 68 716 осіб, що становить 54,4%.

75 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 12 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 135 громадських спостерігачів.

Щодо Львівщини, то 89,92% зареєстрованих абітурієнтів склали тест з української мови і літератури.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в тестуванні через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 21 травня тестуванням з хімії та триватиме до 15 червня. Також з 2021 року випускники можуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. 

На ЗНО-2021 зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів з Львівщини.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram