Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міська рада

Середа, 2 червня 2021, 14:18

Садовий шукає радіо для райдужної реклами своїх жовтих посіпак

Львівська міська рада

Адміністрація міського голови Львова витратить 200 тисяч на висвітлення своєї діяльності на радіо.

Департамент "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради оголосила закупівлю у системі ProZorro на послуги з висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб в радіоефірі, які переможець тендеру має надати до 31 грудня 2021 року. 

Аукціон стартує 4 червня, а очікувана вартість закупівоі становить 199 600 грн.

 

Закупівля склидається із трьох лотів:

- виготовлення та транслювання інформаційних радіопрограм у формі сповіщення для загального відома у Львівській радіотрансляційній мережі. Всього мерія замовила 29 щотижневих передач тривалістю 10 хвилин та вартістю у 70 000 грн;

- трансляція інформаційних радіопрограм у формі сповіщення для загального відома по Львівській радіотрансляційній мережі на Першому каналі Українського радіо. Йдеться про 29 щотижневих 10-хвилинних радіопрограм у форматі інтерв’ю за участю посадовців Львівської міськради. Вартістю цього лоту – 39 600 грн;

- виготовлення та транслювання радіопрограм у формі сповіщення для загального відома в FM-діапазоні – 5 авторських аналітичних радіопрограм тривалістю 40 хвилин за участю посадовців міськради з можливістю прямого зв'язку з радіослухачами під час прямого ефіру програми. Вартість цього лоту становить 90 000 грн.

Як наголосили у міськраді, метою надання послуг є "забезпечення відкритості і прозорості у діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб через залучення засобів масової інформації".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.