Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ВНЗ Львова

П'ятниця, 11 червня 2021, 16:47

Понад 60% абітурієнтів з Львівщини взяли участь у ЗНО з біології

ВНЗ Львова

Загалом майже 80 тисяч осіб склали тест з біології.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Вчора, 10 червня, у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбулося тестування з біології. Участь у ньому взяли 79 388 осіб, що становить 62,4% від загальної кількості зареєстрованих.

15 учасників ЗНО не були допущені до тестування через запізнення чи відсутність документа, що посвідчує особу, 3 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 32 громадських спостерігачі.

Щодо Львівщини, то 62,89% зареєстрованих абітурієнтів склали тест з біології.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в тестуванні через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 21 травня тестуванням з хімії та триватиме до 15 червня. Також з 2021 року випускники можуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. 

На ЗНО-2021 зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів з Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.