Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

школа у Львові

Понеділок, 14 червня 2021, 11:50

Директорам шкіл Львова вирішили збільшити зарплату майже до 30 тисяч гривень

школа у Львові

Виконком погодив з вересня підняти зарплату директорам львівських шкіл до 27 тисяч гривень.

Сьогодні, 14 червня, виконавчий комітет Львова затвердив рішення про преміювання керівників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади.

Зокрема, йдеться про виплату, починаючи із 1 вересня цього року, заробітної зарплати директорам усіх шкіл Львівської ОТГ у розмірі 27 тисяч гривень.

За словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, цьогоріч на збільшення зарплати директорів шкіл з бюджету міста передбачено виділити 15 млн грн, а наступного року – близько 45 млн грн.

"Сьогодні середньостатистична заробітна платня директора школи становить від 10 до 15 тисяч гривень. Цим рішення виконкому ми приймаємо наступний крок: з 1 вересня підвищуємо рівень оплати пращі директорів шкіл до 27 тисяч гривень, що еквівалентно 1 тисячі доларів. Це дуже важливий крок, адже цьогоріч ми маємо конкурси на 44 директорів ЗЗСО", – пояснив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, у березні навчальні заклади міста перевели на дистанційне навчання, а частину приміщень однієї із шкіл міста вирішили передати лікарні для збільшення місць для пацієнтів з Covid-19.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.