Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ВНЗ Львова

Середа, 16 червня 2021, 17:05

Майже 65% абітурієнтів з Львівщини взяли участь у ЗНО з географії

ВНЗ Львова

Загалом більше 115 тисяч осіб склали тест з георрафії.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Вчора, 15 червня, відбулося тестування з географії, яким звершилась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Участь у ньому взяли 115 949 осіб, що становить 66% від загальної кількості зареєстрованих.

25 учасників ЗНО не були допущені до тестування через запізнення/відсутність документа, що посвідчує особу, 8 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 41 громадський спостерігач.

Щодо Львівщини, то 63,47% зареєстрованих абітурієнтів склали тест з географії.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в тестуванні через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 21 травня тестуванням з хімії та тривала до 15 червня. Також з 2021 року випускники моглиь складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. 

Загалом на ЗНО-2021 зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів з Львівщини.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.