Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сквер на вул. Стефаника-Коперинка

google.com.ua

Четвер, 17 червня 2021, 11:33

Львівські депутати запропонували встановити у Львові пам'ятник Возницькому

сквер на вул. Стефаника-Коперинка

Депутати міськради звернулися до Андрія Садового з проханням назвати сквер на перехресті вулиць Стефаника-Коперинка на честь Бориса Возницького та становити йому пам'ятник.

Сьогодні, 17 червня, на сесії Львівської міської ради депутати звернулися до міського голови Львова Андрія Садового з проханням назвати сквер, що знаходиться на перехресті вулиць Стефаника і Коперника, навпроти Львівської галереї мистецтв, на честь Бориса Возницького та становити йому пам'ятник.

"Відтворюючи великий запит мистецької громади міста Львова про те, щоб відзначити Героя України, почесного громадянина Львова, директора Львівської національної галереї мистецтв, академіка, лауреата Шевченківської премії, Заслуженого працівника культури України та Польщі Бориса Возницького просимо назвати невеличний сквер навпроти картинної галереї іменем нашого великого земляка Бориса Возницького і поставити там пам'ятник" – наголосив депутат міськради від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.

Зазначимо, Борис Возницький (16 квітня 1926 – 23 травня 2012 рр.) – український мистецтвознавець, директор Львівської галереї мистецтв, академік Української академії мистецтв, Герой України (2005), лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка (1990), заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ICOM), доктор honoris causa.

До 90-ліття з дня народження Бориса Возницького Варіанти опублікували 12 його фотографій.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.