Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

візуалізація

city-adm.lviv.ua

Середа, 30 червня 2021, 12:45

Біля проспекту Чорновола з'явиться чотириповерховий офісний центр, замість десятиповерхівки

візуалізація

Забудовник, який планував звести десятиповерховий будинок на вул. Ржегоржа, 21 під тиском місцевих мешканців погодився збудувати чотириповерховий офісний центр.

Про це повідомила пресслужба департаменту містобудування Львівської міськради.

Забудовник пішов на компроміс з Львівською міськрадою і зведе чотириповерховий офісний центр замість десятиповерхівки на вул. Ржегоржа, 21. Також планується, що на перших двох поверхах будівлі буде торговий центр і дитячий центр дозвілля.

Зазначимо, теперішній забудовник викупив земельну ділянку разом із містобудівними умовами під офіс, а пізніше вирішив збільшити кількість поверхів на рівні сусідньої десятиповерхівки. Мешканці мікрорайону виступили проти, втім рішення суду було на користь забудовника.

"На сьогодні вже є вердикт − і це рішення, фактично, на користь забудовника. Але у міській раді пам’ятають збурення людей, а тому все ж переконали забудовника піти на конструктивний компроміс і таки зменшити поверховість − зараз мова йде про 4 поверхи офісів. Плюс на перших двох поверхах буде торговий центр і − що важливо для цього мікрорайону − дитячий центр дозвілля. Наголосимо, жодного житла тут не буде" − йдеться у повідомленні.

Як наголосили у департаменті містобудування, Львівська міськрада наполягає на проведенні громадських слухань і досягненні порозуміння з мешканцями прилеглих будинків.

Нагадаємо, Львівська місьрада затвердила містобудівну документацію на спорудження офісного центру на вул. Ф. Ржегоржа, 21, що поруч із просп. Чорновола ще у 2017 році. Тоді у проекті рішення йшлося про спорудження 4-поверхового офісного будинку.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.