Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

земельна ділянка

П'ятниця, 23 липня 2021, 17:00

Львівська прокуратура повернула Бориславу майже 6 га землі

земельна ділянка

За позовом обласної прокуратури місту Борислав повернуть земельну ділянку вартістю понад 6,8 мільйона гривень.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Місту Борислав повернуть земельну ділянку вартістю понад 6,8 мільйона гривень.

Підставою звернення прокурора до суду стало невиконання суб'єктом господарювання зобов'язань за договором оренди замельної ділянки та систематична несплата орендної плати. Земельна ділянка площею 5,6 га знаходиться в місті Борислав та загальна її вартість становить 6,8 млн грн.

Господарський суд Львівської області задоволив позов прокуратури до суб’єкта господарювання про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки, а також стягнення заборгованості у розмірі 136 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 13 липня за позовом обласної прокуратури Добросинсько-Магерівській громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 21 мільйон гривень, а 6 липня суд повернув у власність держави майже 17 га землі на території Дублянської селищної ради, яку суб'єкт господарювання взяв в оренду ще в 2014 році для будівництва та обслуговування енергетики "зеленого" тарифу, орендар якої не сплачував щомісячну орендну плату.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.