Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Альтернативна енергетика на Львівщині

Вівторок, 6 липня 2021, 10:10

Суд повернув у власність держави землю в Дублянах, на якій використовували альтернативну енергію

Альтернативна енергетика на Львівщині

Суд повернув у власність держави 17 га землі, орендар якої не сплачував щомісячну орендну плату.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Господарський суд Львівської області за позовом Львівської обласної прокуратури припинив неправомірне використання та повернув у власність держави майже 17 га земель вартістю понад 18,6 млн грн.

Як встановила прокуратура, суб'єкт господарювання не сплачував щомісячну орендну плату за землю на території Дублянської селищної ради, яку взяв в оренду ще в 2014 році для будівництва та обслуговування енергетики "зеленого" тарифу.

Нагадаємо, у 2020 році Львівська ОДА вирішила продати ділянку в селі Добрівляни за 4,9 млн грн фірмі, яка раніше встановила тут сонячну електростанцію.

А у квітні 2019 року Львівська ОДА виділила 4 земельні ділянки двом фірмам братів Дубневичів для прокладання підземної кабельної лінії до сонячних електростанцій, а також того ж року Європейський банк реконструкції та розвитку планував надати 7 млн євро на продовження будівництва Яворівської СЕС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.