Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Середа, 11 серпня 2021, 12:30

Козицький передбачив майже 200 тисяч на техніку для святкового концерту до Дня незалежності

Львів

Львівська ОДА замовила за 164 тисячі гривень обладнання для проведення у Львові святкового концерту з нагоди 30-ти річчя Незалежності України.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації оголосив закупівлю у системі ProZorro на послуги технічного забезпечення святкового концерту з нагоди 30-ти річчя Незалежності України сценічним, світловим, звуковим та додатковим обладнанням.

Аукціон стартує 17 серпня, а початкова закупівлі становить 164 000 грн.

Святковий концерт з нагоди 30-ти річчя Незалежності України планують провести на перехресті вул. Стрийська – вул. Героїв Майдану у Львові. Він має розпочатися 23 серпня, а завершитися – 24 серпня.

Загалом у облдержадміністрації розраховують, що участь у концерті візьмуть від 7 до 10 тисяч осіб.

"Заявник повинен забезпечити повним комплектом обладнання для саунд чеків 23 серпня 2021 року з 10.00 год, а також організацію заходу на належному рівні" – йдеться у документі.

Переможець тендеру має забезпечити комутацію, доставку, встановлення обладнання, налаштування і його технічне обслуговування під час проведення заходу й демонтаж. Все обладнання, задіяне на заході, включаючи аксесуари, повинне бути справним і заздалегідь перевіреним.

Захід профінансують за кошти місцевого бюджету.

Нагадаємо, до 30-річчя Незалежності України на території Національної академії сухопутних військ встановили 50-метровий флагшток вартістю понад 12 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.