Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

Середа, 8 вересня 2021, 14:31

З початку року на Львівщині на 50% збільшилось виробництво одягу

промисловість Львівщини

У січні-липні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6,9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 9,1%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,7%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,4%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 51,9%), машинобудування (на 19,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 12,7%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 10,5%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 17%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 12,4%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 8,3%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,1%).

Нагадаємо, у січні-червні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6,9%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.