Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

аеропорт "Львів"

П'ятниця, 27 серпня 2021, 15:11

АМКУ рекомендував аеропорту Львів розробити порядок відбору хендлінгових компаній

аеропорт "Львів"

Антимонопольний комітет України виявив порушення антимонопольного законодавства з боку аеропорту "Львів".

Про це повідомила пресслужба Антимонопольного комітету України.

Антимонопольний комітет України виявив порушення антимонопольного законодавства з боку аеропорту "Львів" та надав обов'язкові для розгляду рекомендації, пов'язані з хендлінговими послугами (наземні послуги по догляду за літаками).

АМКУ встановив, що з початку 2015 року Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького необґрунтовано відмовляв в укладанні генеральних угод суб’єктам господарювання, що мали намір надавати послуги з наземного обслуговування на території аеропорту. 

"На думку Комітету, дії ДП "Міжнародний аеропорт "Львів", що вирішує питання допуску на ринок хендлінгових послуг інших суб’єктів без прозорого, чіткого, встановленого порядку, містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції" − йдеться у повідомленні.

АМКУ надав аеропорту "Львів" обов’язкові для розгляду рекомендації розробити та затвердити порядок, який би встановлював процедуру доступу на хендлінговий ринок та оприлюднити цей порядок на офіційному вебсайті.

Аеропорт "Львів" має повідомити АМКУ  про результати розгляду рекомендацій у тримісячний строк з дня їх отримання.

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт Львів планує спорудити вантажний термінал.

Додамо, у липні з аеропорту "Львів" вилетіло 2 144 рейси, що на 103,6% відсотка більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.