Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

візуалізація

city-adm.lviv.ua

Понеділок, 30 серпня 2021, 13:33

У Львові на Соняшниковій збудують 16-поверхівку

візуалізація

Виконком дозволив збудувати на вул. Соняшниковій, 32 житлово-громадський комплекс з багаторівневим паркінгом та трансформаторною підстанцією.

У суботу, 28 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ПП "Корт-сервіс" житлово-громадського комплексу з багаторівневим паркінгом та трансформаторною підстанцією на вул. Соняшниковій, 32 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд (дві черги) 

Рішення прийняли із зауваженнями щодо необхідності проведення архітектурного конкурсу на будівництво, облаштування садочку, амбулаторії, а також забезпечення належної кількості паркомісць.

Новий житловий квартал облаштують на земельній ділянці площею 0,8289 га, яка призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

 

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-5 – зона змішаної малоповерхової та багатоповерхової житлової забудови та Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення.

Планується будівництво 16-та, 9-ти та 7-ми поверхових будівель. Будинок складатиметься з 10-ти, 9-та та 7-ми поверхової частин.

 

За даними аналітичної системи YouControl ПП "Корт-сервіс" зареєєстроване у 1998 році, основний вид діяльності − надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Засновники − Андрій Криницький та Андрій Угрин. Підприємство перебуває в стані припинення.

Нагадаємо, виконком дозволив збудувати на вул. Стрийській, 195 новий багатоповерховий житловий будинок з вбудованим паркінгом.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.