Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Середа, 1 вересня 2021, 12:51

Управління архітектури може купити розробку містобудівної документації у фірми з Києва

Львівська міськрада

Управління архітектури та урбаністики Львівської міськради може обрати ТОВ "Авіаційний розрахунковий центр" для розробки містобудівної документації за майже 2 млн грн.

Вчора, 31 серпня, управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради провело закупівлю у системі ProZorro на розробку містобудівної документації − комплексного плану просторового розвитку території Львівської МТГ. Виконати роботу мають до 20 грудня 2021 року.

На сайті ProZorro пройшов аукціон за початковою ціною у 2 000 000 грн. Участь у ньому взяли дві компанії – ТОВ "Авіаційний розрахунковий центр" та ТОВ "Аналітика". ТОВ "Авіаційний розрахунковий центр" запропонувало розробити план просторового розвитку території Львівської МТГ за 1 954 800 грн та наразі очікує на рішення тендерного комітету.

За результатами робіт мають виготовити цифрові ортофотоплани території Львівської міської територіальної громади з точністю достатньою для отримання роздільної здатності пікселя на земній поверхні 15 см та створять топографічні плани 1:2000 населених пунктів. Їх планують використати для оновлення картографічного матеріалу, ведення містобудівного кадастру та інших кадастрів на території громади, охорони та проведення моніторингу земель, інвентаризації земель усіх категорій та здійснення землеустрою, створення інформаційних систем, а також для розроблення містобудівної документації.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Авіаційно розрахунковий центр" зареєстроване у 2000 році у Києві, основний вид діяльності − діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Засновник − ТОВ "Алгоритм Авіа".

Нагадаємо, на початку серпня Львівська міськрада оголосила закупівлю розробки комплексного плану просторового розвитку території Львівської МТГ з очікуваною вартістю два мільйони гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.